Uitslag Heineken en Head 2019

Door moeilijk te voorspellen weersomstandigheden is de Heineken Roeivierkamp een enorme logistieke uitdaging voor de organisatie geworden. Het weer was een enorme spelbreker voor deze editie. Op zaterdag werden niet de gebruikelijke 2500 en 250 meter gevaren, maar mochten slechts enkele ploegen de 750 meter afleggen. Vrijwel alle ploegen moesten aan wal blijven en afwachten of er op zondag wel gevaren kon worden. En dat kon gelukkig, al zullen sommige ploegen niet vrijwillige de soms hevige buiten getrotseerd hebben. De Heineken werd een Driekamp, een Tweekamp en een Eenkamp, want ook op de zondag wist de organisatie de spanning er in te houden. 

Negen Amstelroeiers verdeeld over drie ploegen wisten een blik te winnen in hun veld. Ingar Seemann zat in een snelle Dames veteranen 4* en wist als snelste van 40 ploegen de 2500 meter af te leggen. Helaas bleef het voor deze ploeg bij slechts één afstand, maar die was dan wel gelijk goed voor een blik. De meisjes 18 8+ mochten naast de 2500 meter ook de 250 meter varen en wonnen beide afstanden met flinke afstand van hun twee tegenstanders in het veld. De Muda-tweeling stapte ook dit jaar weer aan boord bij oud olympiers als Sjoerd Hamburger, Frans Göbel en Nico Rienks en veegden over twee afstanden als Veteranen C 8+ het veld met maar liefst 95 veteranenploegen aan.

Na de door het weer uit zijn verband gerukte Heineken werd ook de organisatie van de Head of the river op de proef gesteld door de weergoden. Op vrijdag werd besloten de wedstrijden op de zaterdag niet door te laten gaan vanwege de harde wind. Een heftige mededeling voor de zeven Amstelploegen die deze dag zouden varen, want een alternatief kon er niet worden gegeven. Geen wedstrijd dus. 

De zondag kon wel gevaren worden. Wederom wist de Muda tweeling het veteranenveld te winnen. Volgens eigen zeggen met een beetje mazzel. Andere gelukkigen zijn Anneloes Russell en Elze Hermans. Zij wisten zich te revancheren na de stormachtige Heineken, waar ze 4e in hun klasse werden.

Allen van harte gefeliciteerd!

Uitslag Heineken

Uitslagen van de Head onder deze uitslagen...

De volledige uitslagen zijn op de website van de organisatie te vinden.

DVA 4*, RIC/Hoop/Amstel/TOR – 1e overall, 1e in klasse
Ingar Seemann

M18 8+, Amstel/RIC/Hoop, 1e overall
Arlette Roos, Sarah Vreeken, Kiene Remijn, Roos Luteijn, Jona Wolff (st)

HVC 8+, Zwolsche-combi - 1e overall, 1e in klasse
Vincent Muda, Tycho Muda

DVD 8+, Amstel – teruggetrokken na loting
Astrid Smit, Erica van Haersma Buma, Marieke Lyppens, Anneke Salden, Marjan Bakker, Monique Krop, Geertrui Looze, Marieke Rinkema, Fransje van Lier (st)

DCL8+, Amstel – 3e overall
Rosa Verheij, Geraldine van Veen, Rebecca van der Grient, Joelle Zaal, Maartje Karst, Marjolein Dohmen, Anneke van den Brink, Fenna Wust, Caitlin Smith (st)

DVB 4*, Amstel – 14e overall, 2e in klasse
Joke Smit, Vera Verweij, Denise Eikelenboom, Barbara Spadiliero

DVB 4*, Amstel/Koninklijke – 20e overall, 4e in klasse
Colette Cramer, Tamara Vreeken-Poldervaart, Nienke Engberts, Michael Kopijn (st)

DVE 4*, Amstel/Daventria/Hoop/ALK – 23e overall, 4e in klasse
Elze Hermans, Anneloes Russell-van der Zee

M18 4*, Amstel, 4e overall
Anne Goorhuis, Lauren de Hertog, Lucca-Lie Prins, Phaedra van der Molen, Lotte Vedel (st)

HVE 8+, Amstel - 55e overall, 9e in klasse
Elle Vermeulen, Robbert Baas, Rene Visser, Frederic Dohmen, Joan Voswijk, Andries Smeding, Roland Zeegers, Robert van Oosterhout, Simon Koch (st)

HVF 8+, Amstel - 56e overall, 3e in klasse
Erik Kraak, Rob Muda, Aljo Veldhuis, Johan de Haan, Jan Pieter Jansze, Hans Vendrig, Hans Jonkers, Cees Vente, Willem Groot (st)

HG, Okeanos/Amstel – 8e overall
Ruben Houkes

HG, Skøll/Orca/Amstel – 43e overall
Abel Westland

J18 4*, RIC/Spaarne/Amstel – 3e overall
Syb Andringa

LHG 8+, Skøll/Amstel/Willem III/SAU - 10 overall
Navin Keizer

J16, RIC/Amstel, 4e overall
Merlijn Kools, Connor van Rooij (st)

Uitslag Head of the river

HG 8+, Skøll/Amstel - 6e overall
Abel Westland

HVA-D 8+, Zwolsche-combi - 1e overall, 1e in klasse
Vincent Muda, Tycho Muda

HVA-H 4*, Amstel 1 - 37e overall
Frederic Dohmen, René Visser, Elle Vermeulen, Robbert Baas, Nienke Engberts (st)

HVA-H 4*, Amstel 2 35e overall
Art Noordhoek, Steven Otto, Bram de Blécourt, Andries Smeding, Erica van Haersma Buma (st)

HVA-H 4*, Amstel/Okeanos - 20e overall
Jaap van der Molen, David Rugge, Maerten Moerkercken van der Meulen, Sjoerd Verhallen

DVA-H 8+, Amstel-combi - 10e overall, 1e in klasse
Anneloes Russell-van der Zee, Elze Hermans

DVA-H 8+, Amstel/Okeanos - 22e overall
Astrid Smit, Erica van Haersma Buma, Marieke Lyppens, Anneke Salden, Marjan Bakker, Monique Krop, Geertrui Looze, Marieke Rinkema

DVA-H 8+, RIC-combi - 3e overall, 2e in klasse
Ingar Seemann

M18 4*, Amstel 2 - 3e overall
Roos Luteijn, Kiene Remijn, Sarah Vreeken, Arlette Roos, Jona Wolff (st)

M18 4*, Amstel - 6e overall
Anne Goorhuis, Lauren de Hertog, Lucca-Lie Prins, Phaedra van der Molen, Lotte Vedel (st)

DCl 8+, Amstel - 5e overall
Rosa Verheij, Geraldine van Veen, Rebecca van der Grient, Joëlle Zaal, Maartje Karst, Anneke van den Brink, Marjolein Dohmen, Fenna Wüst, Caitlin Smith (st)