Heineken 4-kamp, de uitslagen

Je kunt het haast niet geloven, vorige week lag de Amstel nog pot dicht met ijs en dit weekeinde werd er onder voorjaarsachtige omstandigheden de Heineken 4 kamp verroeid. Er werden goede resultaten in het junioren veld verroeid en in het veteranen veld wisten Nienke en Elze met hun ploegen de DVB4* en de DVE4* op hun naam te schrijven. In het heren verteranen veld waren het de gebroeders Muda, die in een soort Allstars combi, hun debuut als veteraan vierden met een blik door dan ook maar gelijk als snelste veteranenploeg het klassement te winnen. Al met al een gezellig en leuk wedstrijdweekeinde aan de Amstel.

Zondag 28 januari

Veld

Roeier

Uitslagen,

2500m, 250m, 5000m, (750m), totaal punten

004: LH2eDiv 8+

b: Thomas van Tussenbroek VID
2: Ruben Houkes
3: Mathijs Oggel OKE
4: Melle le Fevre TRI
5: Julian Bakker ARG
6: Theo van Hal EUR
7: Chris Lokin EUR
s: Tijmen van Rietbergen ARG
Stuur Veerle Walrave OKE

07:21,7 (2) 00:42,0 (2) 15:03,0 (2) 02:13,1 (3) 175,686 (2)

007: J18 8+

b: Ruben Barkey
2: Thomas Markhorst WIL
3: Sjoerd Scheper WIL
4: Jaap Noordman LEY
5: Maarten Stork WIL
6: Abel Westland
7: Iannis Verstegen WIL
s: Pepijn Achterberg RIC
Stuur Merlijn Kools

07:47,7 (3) 00:45,6 (5) 15:56,1 (3) 02:21,1 (4) 187,208 (4)

007: J18 8+

b: David Verboom
2: Aldo Pantano RIC
3: Timo van Helvoort
4: Hendrik Visscher LAA
5: Max Roell
6: Floris Klein Obbink
7: Rense Doornink AMS
s: Cas Simons
Stuur Ole Kuppens

07:52,4 (4) 00:44,7 (3) 16:06,3 (4) 02:20,5 (3) 187,088 (3)

017: M18 4*

b: Susan TemmingTRO
2: Lisa Bruijnincx
3: Jessy Vermeer RIC
s: Iris Klok AMS
Stuur Halley Heideveld

08:48,0 (3) 00:53,5 (4) 18:01,6 (2) 02:44,5 (2) 215,213 (3)

017: M18 4*

b: Nan Prins AMS
2: Roos Luteijn AMS
3: Hannah Heideveld
s: Kiene Remijn AMS
Stuur Jona Wolff

09:03,6 (7) 00:54,9 (5) 18:56,6 (6) 02:50,1 (5) 222,790 (6)

018: M16 4*

b: Anne Goorhuis
2: Sarah Vreeken
3: Arlette Roos
s: Lauren de Hertog
Stuur Rifka Roos

09:20,0 (2) 00:57,9 (4) 19:23,0 (2)  172,050 (2)

018: M16 4*

b: Katia Farias Rodriguez
2: Jet Uijlenburg
3: Lucie Imbert
s: Lucca-Lie Prins
Stuur: Phaedra van der Molen

10:05,9 (13) 01:02,5 (13) 20:33,5 (10)  184,765 (10)

020: HVB 8+

b: Bastiaan Boekling
2: Willem Sprokholt
3: Patrick Volaart DUD
4: Adriaan van der Zee RIC
5: Maarten Jüch AMS
6: Tim Berndsen
7: Frank Al ALK
s: Sjoerd Verhallen AMS
Stuur Jelke van Gennep DUD

07:39,3 (8) 00:44,4 (11) 16:37,3 (6)  140,195 (8)

021: HVC 8+

BLIK!

b: Frans Göbel HOO
2: Vincent Muda AMS
3: Tycho Muda AMS
4: Sjoerd Hamburger WIL
5: Rene ten Thije
6: Hans Marten Hazelbag RIJ
7: Sander Gerdes
s: Nico Rienks
Stuur: Merijn van Oijen

07:20,3 (2) 00:41,3 (1) 15:56,4 (2)  133,150 (1)

022: HVD 8+

b: Jaap Gorter
2: Elle Vermeulen
3: Geert Jaspers
4: Mike Tuijn
5: René Visser
6: Jean Paul de Beer
7: Wessel Agterhof
s: Stefan Kools
Stuur Yoshi Azimullah

08:38,9 (56) 00:50,4 (45) 18:43,5 (49)  158,465 (51)

 023: HVE 8+

b: Marco Romano
2: Erik Kraak
3: Jan Pieter Jansze
4: Bart Breuk
5: Johan de Haan
6: Hans Vendrig
7: Hans Jonkers
s: Cees Vente
Stuur Willem Groot

08:27,5 (49) 00:49,2 (34) 18:28,7 (44)  155,385 (42)

028: J16 4*

b: Martijn Ronk
2: Dominique van Wijngaarden
3: Enno van Lingen
s: Merlijn Kools AMS
Stuur Ilka Apontoweil

08:43,4 (6) 00:56,1 (9) 18:18,1 (8)  163,345 (8)

029: DVA 4*

b: Anne van Geemen
2: Daria Jaenicke HOO
3: Ingar Seemann AMS
s: Geertje van Gulik
Stuur Roos Soetekouw

09:13,4 (2) 00:56,6 (3) 18:59,3 (2)  168,905 (2)

030: DVB 4*

BLIK!

b: Wietske Hoogstadt
2: Mariska Koenders
3: Lisa van der Putten
s: Nienke Engberts
Stuur Micheal Kopijn

09:43,7 (11) 00:57,6 (5) 19:55,3 (14)  175,735 (9)

030: DVB 4*

b: Rebecca van der Grient
2: Joke Smit
3: Denise Eikelenboom
s: Barbara Spadiliero
Stuur Jim Navarro

09:47,5 (15) 00:58,8 (9) 20:18,9 (22)  178,495 (14)

033: DVE 4*

BLIK!

b: Anneloes Russell-van der Zee
2: Evelien Korving RIJ
3: Elze Hermans
s: Yvonne Wolf DAV
Stuur Marjon Vlug

09:46,5 (13) 01:01,5 (28) 20:04,9 (16)  180,395 (14 1e DVE)

038: DVC 8+

b: Marieke Lyppens
2: Marjolijn Roeleveld
3: Monique Krop
4: Let van Leeuwen BRE
5: Astrid Smit
6: Erica van Haersma Buma
7: Marjan Bakker
s: Stephanie Veltkamp
Stuur Anneke Salden

10:05,6 (28) 00:59,1 (25) 20:51,4 (29)  182,230 (28)