Wie vaart waar? Novembervieren 2017

De 48e editie van November 4 en zit er op. De Amstel is in vier verschillende combinaties succesvol geweest.
• M18 4* Iris Klok
• DV 4* Elze Hermans en Anneloes Russell-Van der Zee
• G4* Christiaan Tuijl
• VE 4* Stuur Lucca-Lie Prins

November 4-en

Zondag 5 november

004: M18 4*

b: Iris Klok AMS

2: Jessy Vermeer

3: Femke Paulis SAL

s: Susan Temming

Stuur Jip Swilders

15:30.31 (1)

005: M16 4*

b: Arlette Roos

2: Sarah Vreeken

3: Anne Goorhuis

s: Roos Luteijn

Stuurs Lucca-Lie Prins

16:44.47 (5)

005: M16 4*

b: Sharan Keizer

2: Katia Farias Rodriguez

3: Jet Uijlenburg

s: Phaedra van der Molen

Stuur: Nan Prins

18:02.87 (11)

005: M16 4*

b: Anne Kooijenga

2: Charlotte Russel

3: Kiene Remijn AMS

s: Jet Zandbergen

Stuur Ole Kuppens

16:03.03 (30

008: DV 4*

b: Denise Eikelenboom

2: Vera Verweij

3: Joke Smit

s: Barbara Spadiliero

Stuur Jim Navarro

16:49.26 (12)

008: DV 4*

b: Sandra van Hees ZWO

2: Daria Jaenicke HOO

3: Ingar Seemann

s: Geertje van Gulik RIC

Stuur Natascha van der Burg

15:53.15 (3)

008: DV 4*

b: Evelien Korving RIJ

2: Anneloes Russell-van der Zee

3: Elze Hermans

s: Yvonne Wolf DAV

Stuur Marjon Vlug

16:48.49 (15, 1e veteranen E)

009: DV 4+

b: Astrid Smit

2: Erica van Haersma Buma

3: Stephanie Veltkamp

s: Kati Cousijn

Stuur Jeanette von Lindern

18:20.73 (7)

011: G 4*

b: Mathijs Oggel

2: Niek van Venrooij

3: Christiaan Tuijl AMS

s: Jurgen Toennaer

stuur Rianne Koomen

13:39.93 (1)

019: J16 4*   

b: Syb Andringa

2: Merlijn Kools

3: Martijn Ronk RIC

s: Dominique van Wijngaarden RIC

Stuur Enno van Linden

15:34.00 (14)

019: J16 4*   

b: Ruben Barkey AMS

2: Jorrit Heddema TRO

3: Aldo Pantano RIC

s: Thyme Koudijs

Stuur Joep Eijkens

14:46.57 (8)

022: V4+

b: Mike Tuijn

2: Jaap Gorter

3: Stefan Kools

s: Jean Paul de Beer

Stuur Yoshi Azimullah

15:49.53 (29)

026: B4+

b: Sjoerd Scheper WIL

2: Jaap Noordman

3: Rense Doornink AMS

s: Max Roell WIL

Stuur Hannah Otterloo

14:35.07 (8)

026: B4+

b: Timo van Helvoort WIL

2: Pepijn Achterberg

3: Thomas Markhorst WIL

s: Abel Westland

Stuur Wies Westbroek

14:46.04 (9)

027: V 4*

b: Philip Salden

2: Andries Smeding

3: Roland Zeegers

s: Joan Voswijk

Stuur Gerrit Jan Hafkamp

16:53.40 (64)

027: V 4*

b: Jaap van der Molen

2: Maerten Moerkercken van der Meulen

3: Casper Nieuwenhuys

s: Jannes van der Veen

Stuur: Merlijn Kools

14:31.32 (22)

027: V 4*

b: Jochem Overbeek

2: Steven Weyermans

3: Diederik Don

s: Rick van Eeden

Stuur Bram Prins

15:46.43 (52)

027: V 4*

b: Frans de Vos

2: Jan Kees Dunning

3: Hans Morreau

s: Jan Frits de Gans

Stuur Lucca-Lie Prins AMS

14:18.65 (12, 1e vet E)

029: DCl 4*

b: Juliette Kuijpens

2: Lieke Brugman

3: Maaike Cortjens

s: Maaike Boersma

Jorinde Scholten

17:16.91 (9)